
Шуруповерт акумуляторний 12V (АКБ+ЗП) Intertool (DT-0310)
899 ₴
- В наличии
- Код: DT-0310
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Зручність
Компактний, з відмінним балансом, зручно та приємно лежить в руці. Він стане надійним помічником за необхідності відкрутити або закрутити кріплення, просвердлити отвори, а з додатковими насадками - загострити ножі, зачистити поверхню тощо.
Саморізи і запасні біти зберігаються на потужному магніті, розташованому у верхній частині корпусу, і не губляться. Працюйту в темряві, як удень, завдяки яскравому світлодіодному підсвічуванню. Правильно планувати свою роботу і стежити за рівнем заряду батареї допомагає LED-індикатор.
Кліпса, що розташована на збоку, дозволяє зручно зберігати й переносити шурупокрут, підвісивши його на будь-яку петлю, гачок або пояс.
Продуктивність
- Двошвидкісний редуктор, швидкість обертання 350/1300 об/хв.
- Високий крутний момент до 30 Нм.
Двошвидкісний редуктор дозволяє обирати між високими обертами та низькими з максимальним обертовим моментом 30 Нм. Так само, для зручності та збільшення терміну служби інструмента на кнопці «Пуск» встановлено електронний регулятор обертів.
Обрати потрібне зусилля і зберегти матеріал цілим допоможе «регулятор крутного моменту» 17+1. Наявність швидкозатискного патрона дозволяє швидко замінити насадки і свердла діаметром від 0.8 до 10 мм.
Функціонал
Шурупокрут укомплектований Li-Ion знімним акумулятором, без ефекту пам'яті, об'ємом 1.5 Аг. Потужність акумулятора 12 В з ідеальним балансом між продуктивністю та тривалістю роботи.
Біля кнопки «Пуск» розташований перемикач напрямку обертання. Прогумована ручка щільно лежить в руці, а гумові вставки на корпусі не дадуть зіслизнути шурупокруту, якщо ви покладете його на похилу поверхню.
Комплектація
Дриль-шурупокрут акумуляторний
Акумулятор 12 В Li-ion 1.5 Аг
Зарядний пристрій (адаптер)
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 30 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
- Цена: 899 ₴







