
Веткорез 780мм, косой срез Ø44мм, Verano (71-835)
1 640 ₴
- Готово к отправке
- Код: 71-835
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дворучний секатор довжиною 780 мм призначений для професійного зрізання товстих живих гілок при проріджуванні дерев, кущів. Верхнє ріжуче лезо з вуглецевої сталі S50C з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду, спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи). Косий зріз діаметром до 44 мм. Важільний механізм лез працює як храповий механізм для посилення різу. Металеві пофарбовані рукояті з гумовими накладками для комфортної роботи.
Чудова якість зрізу і тривалий термін служби базується на багаторічному досвіді виробництва і високій якості матеріалів.
| Зріз | косий |
| Матеріал ручки | гума, алюміній |
| Для обрізання | товстих гілок, живих гілок, формування форми крони |
| Матеріал леза | сталь |
| Діаметр зрізу | 44 мм |
| Довжина | 780 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 780 мм |
| Максимальный диаметр реза | 44 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 1 640 ₴





