
Веткорез 625мм для веток Ø25мм, прямой срез Verano (71-832)
1 080 ₴
- В наличии
- Код: 71-832
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дворучний секатор довжиною 625 мм призначений для професійного обрізання сухих гілок при проріджуванні дерев, кущів, санітарнiй обробцi саду.
Леза з вуглецевої сталі S50C, верхнє з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду, спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи), нижнє у виглядi зубчастого ковадла з гаком на кiнцi для мiцної фiксацiї гiлки при її зрiзаннi, прямий зріз діаметром до 25 мм, металеві рукоятки з ергономічними гумовими накладками.
Міцна конструкція відповідає всім нормам і вимогам безпеки для тривалої і комфортної експлуатації.
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ЗНАЧЕННЯ |
|---|---|
| Зріз | прямий |
| Матеріал ручки | гума, алюміній |
| Для обрізання | формування форми крони, нетовстих гілок, для старих, сухих, неживих гілок |
| Матеріал леза | сталь |
| Діаметр зрізу | 25 мм |
| Довжина | 625 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 625 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴
