
Секатор, косой срез Ø20mm, 230мм, механізм для фіксації стебла Verano (71-803)
860 ₴
- В наличии
- Код: 71-803
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ручний універсальний обвідний секатор Verano (71-803)
Секатор довжтною 230мм з верхнім робочим лезом із сталі SK5 з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду з дерева, це покриття спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи), має додатковий знімний зубчастий тримач - губки з поліформальдегіда РОМ для легкої фіксації стебла, механізм називається «Cut & Hold» (зрізати та утримувати).
Механізм тонкого регулювання рiжучої головки, боковий фіксатор, алюмінієва рукоятка з ПВХ покриттям для комфортної роботи.
Призначений для роботи з квітами, фруктами, виноградом. Також може використовуватись для догляду за кімнатними рослинами, обрізання черешків, підрізання тонких живих гiлок дерев та кущiв в саду як звичайний універсальний секатор. Можливо працювати правою та лівою рукою. Чудова якість зрізу і тривалий термін служби базується на багаторічному досвіді виробництва і високій якості матеріалів.
| Особливість | зубчастий механізм |
| Матеріал ручки | ПВХ, алюміній |
| Для обрізання | кущів, квітів, живих гілок |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 20 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Тип | секатор |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 230 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 860 ₴
