
Секатор контактний Ø15mm, 200мм, прямий зріз Verano (71-802)
660 ₴
- В наличии
- Код: 71-802
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний універсальний контактний секатор довжиною 200 мм використовується для обрізання тонких сухих м'яких гілок.
Леза зі сталі SK5, верхнє з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду з дерева, це покриття спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи), нижнє лезо з оцинкованої сталі з ковадлом з міцного композитного матеріала - поліформальдегіду POM. Прямий зріз діаметром до 15 мм. Секатор має механiзм тонкого регулювання рiжучої головки, алюмінієві рукоятки з ПВХ покриттям. Стрічкова пружина. У
ніверсальний секатор також чудово справляється з тонкими живими гілками, не травмуючи стебло.
| Особливість | з поворотною пружиною |
| Матеріал ручки | метал, гума |
| Для обрізання | пагонів, молодих гілок, живих гілок |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | прямий |
| Діаметр зрізу | 15 мм |
| Довжина | 200 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 15 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 660 ₴



