
Маска сварщика “максимальная защита” Украина (16-453)
480 ₴
- В наличии
- Код: 16-453
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щиток для захисту обличчя електрозварників (маска зварювальника) тип НН-С-У1 модель "Профі"
призначена для захисту працівника при дуговому зварюванні або різанні від ультрафіолетового, інфрачервоного випромінювань, бризок розплавленого металу, що виникають при зварюванні наступними способами: MIG, MAG, TIG, SMAW, плазмово-дуговим і вугільним електродом, при лазерному зварюванні або лазерному різанні.
Маска не призначена для захисту від сильних ударів (наприклад, від шматків розколотого абразивного кругу), від агресивних кислот і від дії вибухових речовин або пристроїв.
- Розмір оглядового вікна 102х82 мм.
- Габаритні разміри світлофильтру (ДхВхШ) 110х90х3 мм.
- Затемнення в залежності від встановленого світлофільтру 9-13DIN.
- Регульований наголовник.
- Температурний діапазон використання і зберігання від -40 до +70 °С.
- Вага 420 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Favorit |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сварочной маски | Традиционная |
| Возможность работы с респиратором | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Нет |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Нет |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 90 мм |
| Ширина смотрового окна | 110 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 110 мм |
| Ширина светофильтра | 90 мм |
| Высота светофильтра | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴


