
Ящик для інструменту 483*242*240мм,19" Intertool (BX-1019)
690 ₴
- В наличии
- Код: BX-1019
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Ящик для інструментів INTERTOOL BX-1019 практичний та зручний у використанні. Великий об’єм закриває усі потреби в організації та зберіганні інструменту, деталей та іншого обладнання для риболовлі, будинку, автомобіля. Продуманий дизайн та міцні матеріали виготовлення полегшують зберігання та транспортування інструментів, необхідних для роботи.
Якісне виконання
Виготовлений ящик з якісного пластику, стійкого до механічних пошкоджень. Конструкція з ребрами жорсткості чудово справляється з навантаженнями, тримає форму та не деформується під час транспортування важких інструментів.
Надійність
Металеві замки щільно закривають ящик та захищають від випадкового відкриття кришки. У ящику передбачені отвори для використання навісного замку, що убереже від можливого злому.
Ящики для інструментів, органайзери, системи зберігання №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.25 кг |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 483 мм |
| Ширина | 242 мм |
- Цена: 690 ₴





