
Перфоратор бочковой 1,65кВт, 5,5Дж Dnipro-M (BH-20)
4 740 ₴
- В наличии
- Код: BH-20
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Перфоратор бочковий Дніпpo (BH-20) використовується для виконання широкого спектру будівельних і ремонтних робіт: буріння та свердління отворів, розмішування будівельних сумішей, демонтажу і т.д.
Регулювання обертів
Функція регулювання обертів дозволяє підібрати необхідний режим роботи під певний вид роботи і матеріал.
Робота без перерви
Алюмінієвий корпус редуктора закритий полімерним корпусом, який перенаправляє повітряні потоки, примусово охолоджуючи редуктор і ударний механізм. Це дозволяє працювати безперервно буром 6-20 мм протягом усього дня. Перерва потрібна тільки для відпочинку оператора.
Захист від пилу
- пилозахищені елементи (підшипники, двигун, кнопка) дозволяють тривалий час працювати в умовах будівельного майданчика;
- обмотки ротора і статора вкриті трьома шарами термостійкого компаунда, а ротор додатково армований поліамідною ниткою. Це захищає двигун від абразивного впливу пилу і дрібних частинок матеріалу, а також підвищує стійкість до перевантажень.
Довговічність
Елементи редуктора виконані з легованої і загартованої сталі, легованої хромом і молібденом, що забезпечує надійність і витривалість високого рівня. Вузли перфоратора розраховані з дворазовим запасом, що гарантує довгий термін служби навіть у комерційних умовах.
Мережевий кабель
Інструмент оснащений 4-метровим мережевим кабелем у прогумованій ізоляції, що дозволяє зберегти майстру свою мобільність навіть за умов мінусової температури та при роботі на віддаленні від джерела живлення.
Ергономіка
- основна прогумована рукоятка з системою антивібрації дозволяє працювати тривалий час без втоми;
- прогумовані елементи утримання дозволяють зберігати максимальний контроль над інструментом навіть при роботі вологими або запиленими руками, забезпечуючи безпеку оператора;
- якісна гума не відклеюється і не стирається при механічному впливі, а поліамідний корпус має високу стійкість до ударів і падінь.
Комплектація
Перфоратор укомплектований усім необхідним оснащенням, що дозволить приступити до роботи відразу після покупки. Наявність оснащення популярного розміру дозволить виконати більшість монтажних або демонтажних робіт, а кейс забезпечує надійне зберігання і зручне транспортування інструменту та аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальное количество оборотов | 850 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 5.5 Дж. |
| Режимы работы | Долбление (удар), Сверление, Сверление с ударом |
| Потребляемая мощность | 1650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 4 740 ₴





