
Сокира 0,6кг з дерев'яним руків'ям 360мм Förster (AF2002)
960 ₴
- В наличии
- Код: AF2002
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Förster виробляє сокиру високої якості і для цього використовує сталь і деревину, що відповідають європейському стандарту. Особливістю сокир Förster можна назвати наявність полімерних деталей для фіксації робочої частини із секрою.
Сокира з дерев'яним руків'ям Förster 0.6 кг (AF2002)
- Матеріал Сталь
- Ширина 15 см
- Довжина топорища, см 36
- Вага загальна 830 г
- Ручка Дерево
- Додаткові характеристики Бойок 600 г
- Країна Швейцарія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foster |
| Страна производитель | Швейцария |
| Вес | 0.6 кг |
| Длина держака | 360 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип топора | Универсальный |
| Ширина лезвия | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴







