
Веткорез 300мм для веток до Ø25мм Technics (71-877)
960 ₴
- В наличии
- Код: 71-877
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гілкоруб комбінований металевий це пилка та секатор – два в одному.
Корпус виготовлений зі сталі з антикорозійним покриттям, окрашений. Сталеве зубчасте полотно 300 мм, 2D заточка зубів, 5TPI. Ріжуче верхнє лезо секатора з покриттям від налипання. Капроновий шпагат. Гілкоруб кріпиться до держака (простої або телескопічної рукоятки) потрібної довжини з діаметром до 30 мм. Призначений для обрізки гілок дерев діаметром до 25 мм і спилювання гілок дерев діаметром до 50 мм, що знаходяться на висоті.
Інструмент ідеально підходить для обрізки гілок високих дерев прямо з землі, без використання драбини. Лезо з покриттям від налипання гарантує акуратне і точне обрізання, а також легкість очищення інструменту.
| Матеріал леза | сталь |
| Для обрізання | формування форми крони, товстих гілок, нетовстих гілок, молодих гілок, для старих, сухих, неживих гілок |
| Матеріал ручки | метал |
| Особливість | наявність зйомної пилки |
| Діаметр зрізу | 25 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Тип | гілкоріз |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technics |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴
