
Титановий секатор з храповим механізмом Ø24mm, Forster (23005)
725 ₴
- В наличии
- Код: 0233
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Секатор з храповим механізмом Förster 24 мм, 23005 виконано із хромованої високовуглецевої сталі SK5, використовується для обрізання пагонів та гілок при проріджуванні дерев, кущів. Професійним титановим секатором Förster 24 мм, 23005 можна різати як живу, так і суху деревину будь-якої твердості. Модель має у комплекті маслянку, що надає можливість підвищіти срок служби інструмента при експлуатації.
Посилений храповий механізм діє за принципом домкрата, даючи змогу зрізати товсті гілки у кілька стискань, що неабияк зменшує додане зусилля.
Особливі властивості:
- Комплектація маслянкою
- Храповий механізм
- Легкий та чистий зріз
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з нейлону та скловолокна, одна з ручок з покриттям з термопластичної гуми (TPR)
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foster |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 0.26 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 24 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 725 ₴



