
Набір головок та насадок 1/2", 1/4" (4-32мм), Cr-V, 111шт Berg (52-115)
6 300 ₴
- В наявності
- Код: 52-115
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструменти Berg (52-115) виготовлені з міцної сталі Cr-V та мають відмінну якість, високий робочий ресурс та ергономічний сучасний дизайн.
Зручний компактний кейс з міцного пластику. Інструмент надійно фіксується в кейсі при зберіганні та транспортуванні. До складу набору входять:
- Тріскачка зі зручною двокомпонентною ручкою й механізмом на 72 зуби — 2 шт (1/2" і 1/4");
- Торцевые шестигранные головки 1/2" - 17 шт.: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм;
- Подовжені торцеві шестигранні головки 1/2" — 5 шт.: 14, 15, 17, 19, 22 мм;
- Головки E 1/2" - 8 шт.: Е10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24;
- Свічкові головки 1/2" — 2 шт.: 16, 21 мм;
- Торцеві шестигранні головки 1/4" — 13 шт.: 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 мм;
- Подовжені торцеві шестигранні головки 1/4" — 8 шт.: 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 мм;
- Головки E 1/4" - 5 шт.: Е4, 5, 6, 7, 8;
- Караданий перехідник — 2 шт. (1/2" и 1/4");
- Подовжувач 1/2" — 2 шт (125 мм, 250 мм);
- подовжувач 1/4" — 2 шт. (50 мм, 100 мм);
- Т-подібний вороток 1/4" — 115 мм, гнучкий подовжувач 1/4" — 150 мм;
- Трипозиційний адаптер 1/2", бітотримач 5/16";
- Викрутка-тримач 1/4" — 150 мм;
- Біти 1/2" — 17 шт.: SL 8; 10; 12 мм, PH 3; 4; PZ 3; 4, HEX 7; 8; 10; 12; 14 мм;
- TORX 40; 45; 50; 55; 60;
- Насадки 1/4" — 18 шт.: SL 4; 5,5; 7 мм, PH 1; 2; PZ 1; 2; HEX 3; 4; 5; 6 мм; TORX 8, 10, 15, 20, 25, 27, 30; адаптер для бит 1/4";
- Імбусові ключі: 1,27; 1,5; 2; 2,5 мм.
Застосовується для професійного та побутового використання та виконання автослюсарних, слюсарних та інших робіт із нарізними з'єднаннями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Кількість в наборі | 111 шт. |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴
