
Набір ключів гнуто-накидних, 8 шт. (6-22 мм) Berg (48-951)
1 080 ₴
- В наличии
- Код: 48-951
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набори ключів гнуто-накидних у зручному пластиковому тримачі. Ключі виготовлені з міцної сталі Cr-V (твердість 42-46 HRC). Високий робочий ресурс. Поверхні відшліфовані, обробка - дзеркальна поліровка. Захисне нікелеве покриття. Застосовуються для робіт з різьбовими з’єднаннями.
Набір 48-951 складається з 8 ключів: 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 мм.
| Тип ключа | гнуто-накидний |
| Розмір | 6-22 мм |
| Комплектація | набір ключів |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Berg |
| Количество ключей в наборе | 8 |
| Набор ключей | ключи однотипные |
| Размер max | 22 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | накидной |
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴
