
Стабилизатор напряжения 11 кВт, 145–275 В, Элекс Ампер-Т (У 16-1/50 v2.1)
24 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6416
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Елекс Ампер-Т У 16-1/50 v2.1 (11 кВА) – сучасний однофазний тиристорний стабілізатор напруги, розроблений для надійного захисту побутових та промислових електроприладів. Завдяки високій швидкості реакції (20 мс) та точності стабілізації ±2,5% він забезпечує стабільну роботу навіть за умов значних перепадів у мережі. Пристрій має мікропроцесорне управління на базі Atmel ATmega16A, цифровий дисплей для зручного контролю параметрів, а також оснащений усіма необхідними видами захисту.
Ідеально підходить для використання в будинках, офісах та виробничих приміщеннях.
Технічні характеристики:
-
Тип: тиристорний
-
Фазність: однофазний (220В)
-
Номінальна потужність: 11 кВт
-
Повна потужність: 11 кВА
-
Діапазон стабілізації: 145–275 В
-
Робочий діапазон: 100–295 В
-
Похибка стабілізації: ±2,5%
-
Крок ступеня: 7 В
-
Кількість ступенів: 16
-
Час реакції: 20 мс
-
Максимальний струм: 63 А
-
Пускові струми: 63 А
-
Споживана потужність: 32 Вт
-
ККД: 98%
-
Коефіцієнт допустимого перевантаження: 20%
-
Час допустимого перевантаження: 10 с
Конструктивні особливості:
-
Обмотки трансформатора: алюміній
-
Силові ключі: IXYS CLA100
-
Мікропроцесорне управління: Atmel ATmega16A
-
Тип підключення: клемна колодка
-
Тип охолодження: примусовий (вентилятор)
-
Дисплей: цифровий
-
Режим Bypass: є
-
Захисти:
-
від короткого замикання
-
від перевантаження
-
від перегріву
-
Додаткові параметри:
-
Робочий температурний діапазон: +5...+40 °C
-
Монтаж: настінний
-
Клас захисту: IP20
-
Габарити: 530 × 295 × 175 мм
-
Вага: 25 кг
-
Гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элекс |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стабилизатора | Тиристорный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 11 кВт |
| Полная мощность | 11 кВА |
| Минимальное время стабилизации | 20 мс |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| КПД, не менее | 98 % |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 295 мм |
| Высота | 530 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Вес | 25 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Защита от помех | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 2.5 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Навесной |
- Цена: 24 400 ₴









