
Розкладачка 190×68×34см, сталевий каркас СИЛА Павук (960775)
2 174 ₴
- В наличии
- Код: 960775
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розкладачка СИЛА Павук (960775) — зручне рішення для відпочинку вдома, на дачі чи під час подорожей. Завдяки сталевому каркасу з профілем 16 мм конструкція витримує навантаження до 120 кг і залишається стабільною навіть на нерівній поверхні.
Тканина з щільного 600D поліестеру приємна на дотик, легко очищується. Стійка до зношування, прямимих сонячних променів, перепадів температур та високої вологості.Легко чиститься та забезпечує комфортний сон.
Розміри 190×68×34 см дозволяють відпочити з затишком, а в комплект входить зручний чохол для транспортування. Це практичний варіант для дачі, кемпінгу чи ночівлі на природі.
Характеристики:
- Матеріал корпуса: сталь
- Профіль каркасу: 16 мм
- Матеріал тканини: 600D поліестер
- Покриття: порошкова фарба
- Діаметр профілю: 16 мм
- Макс. навантаження: 120 кг
- Вага: 6 кг
- Комплектація: чохол
- Розміри: 190×68×34 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Основание спального места раскладушки | Полиэстеровая ткань |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 34 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 174 ₴
