
Лопата штикова, суцільнометаплева посилена 120см, Hilfmann (H1543)
739 ₴
- В наличии
- Код: H1543
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Лопата суцільнометалева "американка" посилена Hilfmann H1539 — це вибір професіоналів, які цінують міцність, надійність та ефективність. Ця лопата створена для роботи в найскладніших умовах і перевершить ваші очікування.
Головні особливості
Суцільнометалева конструкція: Черенок і штик цієї лопати з'єднані зварним швом, утворюючи єдине ціле. Це гарантує максимальну міцність і довговічність. Лопата ідеально підходить для роботи з твердим, кам'янистим ґрунтом, будівельним сміттям та іншими складними матеріалами.
Форма "американка": Класичне загострене лезо легко входить у ґрунт, дозволяючи швидко та ефективно копати, перемішувати та переносити матеріали. Ця форма лопати також допомагає легко перерізати коріння та працювати у важкодоступних місцях.
Посилена конструкція: Додаткові ребра жорсткості та потовщений метал забезпечують надзвичайну стійкість до зносу, ударів та деформацій. Лопата Hilfmann H1539 створена для інтенсивного, щоденного використання без компромісів.
Переваги штикової лопати Hilfmann:
- ергономічна форма інструменту
- високоміцні матеріали виготовлення
- лопата посилена, завдяки товстому шару металу та твердим зварювальним швам
- рукоятка покрита пластиком, для запобігання замерзанню рук
- оптимальна вага – 1.98 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilfmann |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.98 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина лезвия | 300 мм |
| Длина рукоятки | 1200 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 220 мм |
- Цена: 739 ₴







