
Лопата штикова (подовжений штик), суцільнометаплева 120см, Hilfmann PRO (H1541)
779 ₴
- В наличии
- Код: H1541
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Лопата штикова посилена Hilfmann PRO 120 см (H1541): Для найскладніших завдань
Якщо ваша робота вимагає максимальної міцності та продуктивності, Лопата штикова посилена Hilfmann PRO 120 см (H1541) — це ваш вибір. Цей професійний інструмент розроблений для виконання найважчих завдань у будівництві, сільському господарстві та при комунальних роботах, де важлива кожна деталь.
Особливості та переваги
Посилена конструкція: Лопата Hilfmann PRO має посилену сталеву конструкцію, що забезпечує надзвичайну стійкість до зносу та деформацій.
Подовжений штик: Подовжений штик має довжину 350мм та ширину 220мм, що дозволяє лопаті легко проникати в твердий ґрунт, а також працювати з камінням та кореневою системою, мінімізуючи зусилля.
Оптимальна довжина: Довжина 120 см робить цю лопату зручною для людей будь-якого зросту, знижуючи навантаження на спину і м'язи під час роботи.
Робоча частина лопати виготовлена з високоміцної загартованої сталі з додатковою ковкою. Для комфортної роботи в холодну пору року передбачено покриття ручки якісним пластиком, який захищає руки від замерзання.
Завдяки ергономічній формі інструменту, під час роботи, Ваша осанка залишається правильною, що суттєво полегшує процес.
Переваги штикової лопати Hilfmann:
- ергономічна форма інструменту
- високоміцні матеріали виготовлення
- лопата посилена, завдяки товстому шару металу та твердим зварювальним швам
- рукоятка покрита пластиком, для запобігання замерзанню рук
- оптимальна вага – 2,125 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilfmann |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.125 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина лезвия | 350 мм |
| Длина рукоятки | 1200 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 220 мм |
- Цена: 779 ₴





