
Лопата штикова, ручка зі скловолокна, 1,05м Hilfmann (H1542)
789 ₴
- В наличии
- Код: H1542
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Лопата Hilfmann H1542 — це вірний помічник будь-якого садівника та городника-аматора. Виготовлена із сучасних матеріалів, лопата копіює навіть твердий ґрунт і легко перерізає коріння. Буде корисна і з будівельною метою.Шукаєте надійний і ефективний інструмент для професійних завдань? Це оптимальне рішення для виконання найскладніших робіт у будівництві, сільському господарстві та ландшафтному дизайні.
Ця лопата розроблена з урахуванням потреб професіоналів. Гостре лезо, що має форму "американка", легко проникає навіть у щільний ґрунт, а ергономічна ручка довжиною 105 см зменшує навантаження на спину та руки, підвищуючи продуктивність праці. Завдяки цій формі лопата ідеально підходить для садових робіт, де потрібно працювати з кореневою системою, або для прогулянок з металошукачем, дозволяючи опиратись не неї при ходьбі
Виготовлена з міцної сталі, вона витримує інтенсивні навантаження і стійка до деформацій.
Переваги:
-
Міцність і довговічність: Сталеве лезо високої якості гарантує тривалий термін служби.
-
Ергономічний дизайн: Зручна ручка допомагає виконувати роботу з меншим зусиллям.
-
Універсальність: Підходить для копання, перенесення ґрунту, піску, гравію та інших матеріалів.
-
Спеціалізована форма "американка": Чудово показує себе в садових роботах та при пошуках з металошукачем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilfmann |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 2 кг |
| Длина лезвия | 290 мм |
| Длина рукоятки | 1050 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | стеклопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 217 мм |
- Цена: 789 ₴









