
Шина для пили 8" (20см), паз 1,1мм, крок 1/4" Vitals Master UN (226083)
189 ₴
- В наличии
- Код: 226083
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис шини пильної Vitals Master UN 1/4"-.043 8"-L
Пильна шина Vitals Master UN 1/4"-.043 8"-L — це високоякісний елемент ланцюгової пилки, який забезпечує стабільну та безпечну роботу інструмента за будь-яких умов. Вона створена з урахуванням потреб як професіоналів, так і вимогливих користувачів, які очікують максимуму від свого обладнання.
Завдяки високим стандартам якості Пильна шина Vitals Master UN 1/4"-.043 8"-L вирізняється підвищеною зносостійкістю, стійкістю до деформацій та впливу високих температур. А точна геометрія напрямного паза гарантує надійний рух пильного ланцюга, зменшуючи опір і вібрації під час роботи. Це не лише підвищує комфорт користувача, а й зменшує навантаження на двигун, що позитивно впливає на загальний ресурс інструмента.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вид привода инструмента | ДВС |
| Длина шины | 8 дюймов |
| Шаг для цепи | 1/4" |
| Количество звеньев | 48 |
| Назначение инструмента | Бензопила |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина шини, дюйм (см) | 8" (20 см) |
| Крок ланцюга, дюйм (мм) | 1/4" (6,35 мм) |
| Система натягу ланцюга | Ключова/безключова |
| Ширина для цепи | 1.1 |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴
