
Ланцюг пильний 45 ланок, шина 12"(30см), крок 3/8" Vitals Master CH (226073)
269 ₴
- В наличии
- Код: 226073
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис пильного ланцюга Vitals Master СH 3/8"-.043 12"
Пильний ланцюг Vitals Master СH 3/8"-.043 12" — надійний ріжучий елемент, що відіграє ключову роль у роботі ланцюгової пили. Саме від нього залежать ефективність, точність та безпека під час розпилювання деревини.
Пильний ланцюг Vitals Master СH 3/8"-.043 12" виготовлений із якісної гартованої сталі, яка вирізняється стійкістю до зношення, перегріву та корозії. Ріжучі кромки надовго зберігають свою гостроту, що знижує потребу в частому заточуванні та гарантує рівномірний зріз на різних типах деревини. Ланцюг ідеально підходить для різання колод, обрізки дерев чи роботи на будівельних майданчиках.
Завдяки точній геометрії ріжучих зубців та відмінному балансу, пильний ланцюг Vitals Master СH 3/8"-.043 12" забезпечує акуратний, швидкий та чистий різ, без зайвого навантаження на двигун ланцюгової пилки і руки користувача та забезпечує стабільну роботу навіть під час тривалих навантажень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Длина шины | 300 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Состояние | Новое |
| Ширина паза | 1.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество звеньев | 45 |
| Крок ланцюга, дюйм (мм) | 3/8" (9,53 мм) |
| Тип ріжучого зуба | Чизель |
| Товщина ведучої ланки, дюйм (мм) | 0,043" (1,1 мм) |
- Цена: 269 ₴
