
Кущоріз-ножиці акумуляторний, 20В (без АКБ, без ЗП) Dnipro-M-M (DGS-200)
2 280 ₴
- В наличии
- Код: DGS-200
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Універсальний інструмент для догляду за садом, газоном та живоплотом
Завдяки змінним насадкам акумуляторні садові ножиці DGS-200 легко справляються як із підстриганням трави на краях газону, так і з формуванням кущів та декоративних живоплотів. Вони стануть у пригоді власникам приватних будинків, дач, садових ділянок, а також для професійного ландшафтного дизайну. Працюйте в будь-якому куточку ділянки без обмежень довжиною кабелю.
Два сценарії роботи
У комплекті дві насадки — для трави та кущів. Швидка заміна дає змогу легко перемикатися між завданнями.
Безпечне і зручне використання
• Металева система фіксації насадок забезпечує надійне з’єднання та тривалий термін служби інструменту.
• Міцний корпус із протиударного ABS-пластику підвищує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень.
• Прогумована частина руків’я та зручна кнопка фіксації забезпечують комфорт і контроль під час роботи.
Сумісність з акумуляторами DM20
Ножиці сумісні з усіма акумуляторами на 20 В із нашої лінійки DM20. Одну акумуляторну батарею можна використовувати з різними інструментами.
Тривалість автономної роботи
Тривалість роботи ножиць на одному заряді залежить від встановленої акумуляторної батареї:
• BP-220 (2 А·год) — до 1 год 40 хв
• BP-240, BP-240N (4 А·год) — до 3 год 20 хв
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аккумуляторный кусторез |
| Общие | |
| Вес | 0.67 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина | 120 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Ширина | 105 мм |
- Цена: 2 280 ₴






