-15%

Кутова шліфмашина Ø230mm, 2400Вт Vorhut (34-059)
5 100 ₴
4 335 ₴
- В наличии
- Код: 34-059
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Углова шліфмашина VAG24 призначена для виконання робіт, які вимагають максимальної потужності та надійності від інструменту, як-от різання бетонних або мармурових плит, опор, роботи з виробами з металопрокату, труб та ін. Потужний і надійний двигун у парі з поворотною ручкою з гумовими накладками гарантує комфорт у роботі та бездоганне виконання завдань.
Характеристики:
- Потужність двигуна 2400 Вт
- Частота обертів 6500 об/хв
- Макс. діаметр кола 230 мм
- Макс. діаметр посадкового отвору 22 мм
- Різь шпинделя М14
- Поворотна ручка
- Плавний пуск
Комплектація:
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для затискання обладнання
- Комплект фланців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorhut |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 335 ₴
