
Шабельна пила 100мм, 20В (без АКБ, без ЗП) APRO (20RS)
2 490 ₴
- В наличии
- Код: 895386
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Поворот на 180 градусів
Акумуляторна шабельна пила 20 RS має можливість повороту полотна на 180 градусів. Така особливість інструменту дає можливість використовувати інструмент для зручної роботи над головою.
Універсальність
Шабельна пила - це досить універсальний інструмент з широким діапазоном використання як у домашніх, побутових цілях, так і професіональних завданнях. До пили можна використовувати різні типи пильних полотен, завдяки яким впораєтесь з такими матеріалами як дерево, метал, піноблок, тощо. Максимальний діаметр пропилу металу складає 10 мм.
Захист та безпека
Кнопка живлення обладнана функцією плавного набору коливань, що допомагає підготуватись до виконання робіт та визначити необхідний рівень коливань.
Амплітуда маятникового ходу
Одним з важливих факторів пропилу є положення маятнику, а точність його регулювання - одна з основних складових функціональності. Завдяки простоті регулювання, Ви можете охоплювати значно ширший спектр робіт витрачаючи при цьому мінімум часу.
Зручність та комфорт
Завдяки своїй зручній будові та невеликій вазі, Ви маєте можливість довгий час працювати інструментом. Ергономічна рифлена ручка має прогумовані вставки, що допомагають краще утримувати інструмент в руці, захищаючи його від вислизання.
Характеристики Шабельна пила 20RS 20 В 100 мм без АКБ без ЗП
| Артикул | 895386 |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Аналоги | 078552 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 2,03 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Довжина робочого ходу | 22 мм |
| Глибина пропила: дерево | 115 мм |
| Глибина пропила: метал | 10 мм |
| Частота коливань | 0-300 кол/хв |
| Вібраційне навантаження | 12,66 м/с 2 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.03 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина пропила | 115 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 300 ход/мин |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 2 490 ₴









