Характеристики Стабілізатор напруги релейний AVR-5000V (підвісний) APRO
| Артикул | 852024 |
| ККД, % | 98 % |
| Аналоги | 084469 |
| Робоча температура | 0-40 °С |
| Потужність | 5000 ВА (4000 Вт) |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Рівень вхідної напруги | 140-260 В |
| Рівень вихідної напруги, В | 220 В ±8% |
| Захист від високої напруги | Так |
| Захист від низької напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикація | Led-дисплей |
| Виходи (розетки) | Клеми |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| КПД, не менее | 98 % |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное входное напряжение | 260 В |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Номинальная мощность | 4 кВт |
| Полная мощность | 5 кВА |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 5 283 ₴

