Характеристики Стабілізатор напруги релейний AVR-1000V (підвісний) APRO
| Артикул | 852009 |
| ККД, % | 98 % |
| Аналоги | 081436 |
| Робоча температура | 0-40 °С |
| Потужність | 1000 ВА (800 Вт) |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Розмір | 155х230х75 мм |
| Вага, кг | 2,7 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Рівень вхідної напруги | 140-260 В |
| Рівень вихідної напруги, В | 220 В ±8% |
| Захист від високої напруги | Так |
| Захист від низької напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикація | Led-дисплей |
| Виходи (розетки) | 1 розетка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 0.8 кВт |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴







