
Фарборозпилювач НР Ø0,5мм, 200мл (в/б метал) APRO (065333)
465 ₴
- В наличии
- Код: 850027
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фарборозпилювач APRO — ідеальний інструмент для рівного та якісного фарбування
Фарборозпилювач APRO — це надійний помічник як для професійних малярів, так і для домашніх майстрів. Завдяки високій потужності та точному розпиленню він забезпечує ідеальне покриття на різних поверхнях: дерево, метал, пластик або стіни. Відтепер фарбування перестає бути складною та виснажливою справою — з APRO це швидко, чисто та ефективно!
Характеристики Фарборозпилювач HP Ø0,5мм плав бак метал. 200мл APRO
| Артикул | 850027 |
| Об'єм бака | 200 мл |
| Діаметр форсунки | 0.5 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 50-140 л/хв |
| Робочий тиск | 3.5-5 Бар |
| Система розпилення | HP |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Емкость бака распылителя | 0.2 л |
| Расход воздуха | 50 литр/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 0.5 мм |
| Рабочее давление | 3.5 бар |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 465 ₴


