
Фарборозопилювач HVLP-Mini Ø0,8 мм, 110 мл (в/б пласт.) APRO (065338)
615 ₴
- В наявності
- Код: 850030
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарборозпилювач APRO — ідеальний інструмент для рівного та якісного фарбування
Фарборозпилювач APRO — це надійний помічник як для професійних малярів, так і для домашніх майстрів. Завдяки високій потужності та точному розпиленню він забезпечує ідеальне покриття на різних поверхнях: дерево, метал, пластик або стіни. Відтепер фарбування перестає бути складною та виснажливою справою — з APRO це швидко, чисто та ефективно!
Характеристики Фарборозпилювач HVLP-Mini Ø0,8мм в/б пласт. 110 мл APRO
| Артикул | 850030 |
| Продуктивність | 70 -120 мл/хв |
| Об'єм бака | 110 мл |
| Діаметр форсунки | 0.8 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 30-115 л/хв |
| Робочий тиск | 2.1 Бар |
| Система розпилення | HVLP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність бака розпилювача | 0.1 л |
| Витрата повітря | 30 літр/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Робочий тиск | 2.1 бар |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴




