
Дриль 550Вт APRO (899051)
1 425 ₴
- В наявності
- Код: 899051
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальне рішення для побутових робіт
Компактність
Дриль важить трохи більше кілограма, а завдяки його невеликим розмірам й ергономічному руків'ю, пристрій можна вільно тримати однією рукою.
Універсальність
Швидкорознімний патрон дрилю дозволяє використовувати свердла діаметром від 8 до 10 мм, й витрачати мінімум часу на їх заміну. Це дозволить вам швидко робити отвори різного діаметру, а отже, виконувати весь спектр побутових робіт з дрилем.
Міцність
Корпус дрилю виготовлений з високоміцного пластику та надійно захищає механізми від зовнішнього впливу. А патрон, виготовлений з металу, має подовжений строк експлуатації.
Характеристики Дриль 550 APRO
| Артикул | 899051 |
| Максимальні оберти | 3200 об./хв. |
| Розмір патрона | 0.8-10 мм |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Рівень шуму | Lpa 80,5 дБ(А) Lwa 92 дБ(А) |
| Ударний режим | Не має |
| Аналоги | 075045 |
| Номінальна потужність | 530 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 1,7 |
| Максимальна потужність | до 550 Вт |
| Робоча потужність | 500 Вт |
| Вібраційне навантаження | 4 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴




