
Маска сварщика хамелеон Dnipro-M (WM-46)
1 098 ₴
- В наличии
- Код: WM-46
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Маска зварювальника Дніпpo WM-46 забезпечує захист очей і обличчя від впливу ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання під час зварювальних робіт. Маска може використовуватися з будь-якими видами зварювальних апаратів: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG. Ідеально підійде для комфортної роботи без відчуття втоми протягом 4-5 годин на день.
Ключові особливості
• Маска зварювальника WM-46 оснащена автоматичним світлофільтром з високою швидкістю спрацьовування — 1/15000 сек. і оглядовим вікном з розміром 90х35 мм;
• Два незалежних датчики безперервно відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру.
• Світлофільтр має високий клас оптики — 1/1/1/2 і передає чітке рівномірне зображення без спотворень. Ступінь затемнення плавно регулюється, а функція автоперевірки світлофільтру при його ввімкненні дає впевненість у справності маски перед початком роботи.
Режим «Grind»
Варто зазначити наявність режиму шліфування «Grind», завдяки якому спрацьовування світлофільтру можна вимкнути. Це дозволяє проводити механічну обробку металу, наприклад, різання або шліфування, не знімаючи маску.
Комфортна робота
Завдяки невеликій масі (480 г), маска забезпечує мінімальне навантаження на шийні хребці, що зменшує втому під час тривалих робіт. А з детальними налаштуваннями, зварювальник може самостійно відрегулювати необхідні параметри наголівника: глибину посадки, кут нахилу маски, відстань до обличчя і величину обхвату голови. Також маска має фіксоване положення в піднятому стані і комплектується додатковими захисними екранами з полікарбонату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Защита от излучения | Инфракрасного, Ультрафиолетового |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Вес | 0.48 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 320 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 35 мм |
| Ширина смотрового окна | 90 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 90 мм |
| Ширина светофильтра | 110 мм |
| Высота светофильтра | 9 мм |
- Цена: 1 098 ₴




