
Маска зварника автозатемнення Dnipro-M-M (WM-39N)
618 ₴
- В наличии
- Код: WM-39N
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення
Маска зварювальника WM-39N допоможе надійно захистити очі та обличчя від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання під час роботи. Вона універсальна для використання з будь-яким зварювальним апаратом: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG, CUT. Найкращий варіант для комфортного використання без втоми 2-3 годин на день.
Особливості
• має автоматичний світлофільтр з високою швидкістю спрацьовування 1/10000 сек, оглядове вікно 93х43 мм;
• незалежні датчики без перерви відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру;
• світлофільтр з високим класом оптики 1/1/1/2 забезпечує якісне зображення без спотворень;
• ступінь затемнення можна плавно налаштовувати в діапазоні 9-13 DIN, а функція автоперевірки світлофільтру під час його ввімкнення підтверджує справність маски перед початком використання.
Режим «Grind»
Наявність режиму шліфування дає змогу вимикати спрацьовування світлофільтру. Завдяки цьому можна механічно обробляти метал, без необхідності знімати маску (різання або шліфування).
Маска зварювальника WM-39N допоможе надійно захистити очі та обличчя від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання під час роботи. Вона універсальна для використання з будь-яким зварювальним апаратом: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG, CUT. Найкращий варіант для комфортного використання без втоми 2-3 годин на день.
Особливості
• має автоматичний світлофільтр з високою швидкістю спрацьовування 1/10000 сек, оглядове вікно 93х43 мм;
• незалежні датчики без перерви відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру;
• світлофільтр з високим класом оптики 1/1/1/2 забезпечує якісне зображення без спотворень;
• ступінь затемнення можна плавно налаштовувати в діапазоні 9-13 DIN, а функція автоперевірки світлофільтру під час його ввімкнення підтверджує справність маски перед початком використання.
Режим «Grind»
Наявність режиму шліфування дає змогу вимикати спрацьовування світлофільтру. Завдяки цьому можна механічно обробляти метал, без необхідності знімати маску (різання або шліфування).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Защита от излучения | Инфракрасного, Ультрафиолетового |
| Время срабатывания | 1000 мс |
| Возможность работы с респиратором | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Максимальная температура хранения | 55 град. |
| Минимальная температура хранения | -5 град. |
| Вес | 0.45 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 320 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 93 мм |
| Ширина смотрового окна | 43 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 110 мм |
| Ширина светофильтра | 90 мм |
| Высота светофильтра | 9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 618 ₴





