
Фарбопульт електричний HVLP з компрессором (Ø1,0/1,8/2,5мм) Procraft (PSE950)
2 640 ₴
- В наличии
- Код: PSE950
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Краскопульт Procraft PSE950 – електричний інструмент, який призначений для нанесення емалевої та лесуючої фарби, ґрунтовки, лаку, захисних складів, ґрунтовок та просочень на водній та олійній основі. Розпорошення засобу здійснюється під дією стисненого повітря. Модель оснащений потужним компресом на 600 Вт, що забезпечує стабільну форму смолоскипа розпилення, що дозволяє досягти відмінних результатів фарбування.
Об'єм бачка становить 0,9 л. Для налаштування кількості запорошеного засобу є регулятор. Краскопульт Procraft PSE950 відноситься до пристроїв побутового застосування. Стабільно працює при температурі навколишнього середовища від -10°С до +40°С та вологості повітря в межах 80%. Для зручнішої роботи в комплекті є спеціальний плечовий ремінь, який можна швидко закріпити або забрати.
Переваги:
- Має металевий бачок, стійкий до корозії.
- У комплекті міститься 3 професійні сопла з латуні
- Встановлено покращену систему охолодження
- -Фарба розпорошується під оптимізованим високим тиском, завдяки чому досягається найтонший фінішний шар покриття
Характеристики:
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 600 Вт
- Число оборотів холостого ходу: 30000 об/хв
- Діаметр розпилювача: 1,0/1,8/2,5 мм
- Ємність резервуару: 900 мл
- Продуктивність: 700 мл/хв
- Тиск: 0,1 кг/см²
- В'язкість фарби: 100 DIN
- Вага: 2,9 кг
Комплектація:
- Краскопульт Procraft PSE950
- Металевий бачок
- Сопла 3 шт - 1,0/1,8/2,5 мм
- Інструкція з експлуатації
Гарантія 12 місяців.
Виробник – Німеччина.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Производительность краскопульта | 0.7 литр/мин |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Емкость бака распылителя | 0.9 л |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип привода | Пневматический |
| Максимальна концентрація матеріалу, який пропускається, DIN/c | 100 DIN |
| Частота струму, Гц | 50 |
- Цена: 2 640 ₴






