
Сучкоріз для сухих гілок Ø50мм, L-750mm Gardena EnergyCut Pro L Anvil (12052-20)
4 500 ₴
- В наявності
- Код: 12052-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкоріз Gardena EnergyCut Pro L із ковадлом 50 мм – дуже легкий ручний інструмент, призначений для обрізання сухих гілок діаметром до 50 мм. Головною особливістю даної моделі є наявність зубчастої передачі, яка дозволяє збільшити зусилля, що передаються, у 3 рази. Таким чином, навіть дуже товсті гілки користувач зможе легко обрізати.
Інші переваги сучкоріза Гардена EnergyCut Pro L із наковаленкою 50 мм:
- Гілкоріз Anvil типу (з ковадлом) - має 1 гостро заточене змінне лезо і 1 змінну накваленку, яка сприяє чистому, рівному різу (без кришення і розтріскування) навіть дуже сухих або твердих гілок. Лезо виконане з міцної сталі, має спеціальне покриття PowerCoating (запобігає налипанню кори, листя / забезпечує захист від утворення корозії).
- Виготовлений із міцних та легких матеріалів (алюміній, пластик), завдяки чому його маса складає усього 1260 грамів.
- Рукоятки ергономічної форми виготовлені із пластику, зі спеціальним фактурним малюнком (для зниження ймовірності ковзання рук під час використання). На кінцях рукоятки мають отвори для зберігання інструменту на гачку.
- Загальна довжина сучкорізу - 75 см.
- Наявність амортизаторів на двох ручках для захисту рук користувача від пошкоджень внаслідок ударів.
- Габариті паковання: 250х790х30 мм.
- Країна-виробник: Німеччина.
- Гарантія від виробника – 25 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.26 кг |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Максимальний діаметр реза | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴









