
Сучкоріз зубчата подача Ø50мм, L-750mm, Gardena EnergyCut Pro L Bypass (12051-20)
4 455 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12051-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сучкоріз Gardena EnergyCut Pro L 50 мм - дуже легкий ручний інструмент, призначений для обрізки живих гілок діаметром до 50 мм. Головною особливістю даної моделі є наявність зубчастої передачі, яка дозволяє збільшити зусилля, що передаються, у 3 рази. Таким чином, навіть дуже товсті гілки користувач зможе легко обрізати.
Інші переваги сучкоріза Гардена EnergyCut Pro L 50 мм:
- Гілкоріз обвідного типу (Bypass) - має 2 гостро заточені змінні леза, які забезпечують рівний, акуратний різ. Леза виконані з міцної сталі, мають спеціальне покриття PowerCoating (запобігає налипанню кори, листя / забезпечує захист від утворення корозії).
- Виготовлений із міцних та легких матеріалів (алюміній, пластик), завдяки чому його маса складає всього 1225 грамів.
- Рукоятки ергономічної форми виготовлені із пластику, із спеціальним фактурним малюнком (для зниження ймовірності ковзання рук під час використання). На кінцях рукоятки мають отвори для зберігання інструменту на гачку.
- Загальна довжина сучкорізу - 75 см.
- Наявність амортизаторів на двох ручках для захисту рук користувача від пошкоджень внаслідок ударів.
- Габариті паковання: 230х790х30 мм.
- Країна-виробник: Німеччина.
- Гарантія від виробника – 25 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.225 кг |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Максимальний діаметр реза | 50 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 455 ₴









