Надійний стабілізатор для потужних пристроїв
Стабілізатор AVR-10000 від APRO розроблений для забезпечення стабільної напруги при великому навантаженні. Його потужність 10000 ВА (8000 Вт) дозволяє підключати і ефективно живити потужні електроприлади, такі як кондиціонери, пральні машини або потужні інструменти. Завдяки тороїдальному трансформатору він працює ефективно та безшумно, що підвищує комфорт користування.
Захист вашої техніки від перепадів напруги
Стабілізатор працює в діапазоні вхідної напруги 140-260 В і забезпечує вихідну напругу 220 В ±8%, що дозволяє надійно захистити підключену техніку від перепадів напруги в електричній мережі. Окрім того, пристрій має захист від високої і низької напруги, короткого замикання, перевантаження і перегріву, що додає надійності при його використанні.
Великий розмір і потужність для професійних завдань
З розмірами 385x220x250 мм і вагою 14,9 кг, стабілізатор AVR-10000 підходить для промислового або великого домашнього використання. Його конструкція оптимізована для ефективної роботи в умовах підвищених навантажень. Крім того, LED-дисплей дає змогу стежити за станом стабілізатора та отримувати важливу інформацію про його роботу.
Надійність і гарантія якості
Цей стабілізатор має 36 місяців гарантії, що підтверджує високу якість і довговічність продукції. З його допомогою ви зможете захистити вашу техніку від нестабільної напруги в мережі. Стабілізатор оснащений клемами для підключення і забезпечує стабільне і надійне живлення навіть для потужних споживачів електроенергії.
Характеристики Стабілізатор напруги релейний AVR-10000, 8000Вт APRO
| Артикул | 852030 |
| ККД, % | 98 % |
| Аналоги | 085582 |
| Робоча температура | 0-40 °С |
| Потужність | 10000 ВА (8000 Вт) |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Розмір | 385х220х250 мм |
| Вага, кг | 14,9 кг |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Тип трансофрматора | Тороїдальний |
| Рівень вхідної напруги | 140-260 В |
| Рівень вихідної напруги, В | 220 В ±8% |
| Захист від високої напруги | Так |
| Захист від низької напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикація | Led-дисплей |
| Виходи (розетки) | Клеми |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Повна потужність | 10 кВА |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 14 600 ₴




