
Секатор обвідний Ø19mm, L-195мм Gruntek Pirol
245 ₴
- В наличии
- Код: 295195019
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор Gruntek Pirol для обрізки зелених гілок, лози, молодих пагонів і квітів.
Особливості секатора Грюнтек Pirol:
- Модель обвідного типу.
- Леза виконані із загартованої високовуглецевої сталі SK5, завдяки чому вони тривалий час зберігають свою заточку.
- Ручки виготовлені з міцного металу, оснащені пластиковою накладкою для зручності використання.
- Підходить для різання живих гілок діаметром до 19 мм.
- Довжина інструменту - 195 мм.
- Рукоятки мають ергономічну форму.
- Цей секатор - дуже легкий: його маса всього 167 грамів.
- Країна бренду: Німеччина.
- Країна-виробник: Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gruntek |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.167 кг |
| Общая длина | 195 мм |
| Максимальный диаметр реза | 19 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
Информация для заказа
- Цена: 245 ₴







