
Гілкоріз площинний Ø40mm, телескопічний 700-1040мм із храповим механізмом Gruntek XT 27-41
859 ₴
- В наличии
- Код: 295070140
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gruntek XT 27-41 700-1040 мм - гілкоріз із храповим механізмом і телескопічними ручками для обрізання гілок товщиною до 40 мм без зусиль.
Особливості гілкоріза Gruntek XT 27-41 700-1040 мм:
- Леза виготовлені з кованої японської сталі SK5, яка гостро заточена для різання навіть твердих сухих гілок. Верхнє лезо зі спеціальним тефлоновим покриттям (запобігає налипанню кори на лезо, прилипанню соку від гілок, а також пилу та бруду з дерева). Це покриття спрощує процес роботи та очищення інструменту після роботи.
- Рукоятки виготовлені з алюмінієвого профілю квадратної форми, легко витримують сильне натискання під час роботи. Накладки на ручки - бікомпонентні PP/ABS, ергономічної форми - зручні в роботі.
- Довжина інструменту регульована і може становити 700-1040 мм (доступні 6 положень довжини ручок), що дає можливість обрізати нижні та середні гілки дерев, не використовуючи додаткових пристосувань.
- Наявність 4-ступінчастого храпового механізму дає змогу обрізати навіть товсті гілки без зусиль.
- Маса - 1,5 кг.
- Габарити упаковки: 240х750х50 мм.
- Країна-виробник: Китай.
- Країна бренду: Німеччина.
- Гарантія - 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gruntek |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.5 кг |
| Общая длина | 1040 мм |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Прямая |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 859 ₴









