
Тример акумуляторний 20В (без АКБ без ЗП) APRO (BST-40)
2 883 ₴
- В наявності
- Код: 895652
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Тример на акумуляторі APRO BST-40 з довговічним двигуном
Автономність
Використання тримера без електропроводу APRO BST-40 дозволяє вільно переміщатися між деревами та чагарниками. У тому числі на дачі, до якої ще не встигли провести електромережу.
Можливості
Акумуляторна коса здатна очистити територію в таких місцях, де складно це зробити за допомогою газонокосарки. При цьому працює акумуляторний триммер APRO BST-40 з ліскою до 2-х мм і на обертах 7500 за хвилину, що дозволяє косити складну поросль. Якщо ж врахувати, що головка може бути розгорнута на 90 градусів, то вдасться легко підстригти траву вздовж бордюру або іншої перешкоди.
Комплектація
Обладнання інструменту включає телескопічну трубу, рукоятку, головку, захисний кожух. Батарея до тримера APRO BST-40 купується окремо.
Конструкція
В акумуляторній косі передбачена кнопка управління у зручній доступності для руки, та ще й дуже велика. Руку можна закріпити на тій висоті по трубі, яка буде комфортно під індивідуальний зріст користувача. Мотор кріпиться знизу, тому інструмент легкий і не має особливого навантаження на плечі.
Безпека
Для запобігання відскакуванню уламка волосіні або трави в людину, передбачений надійний кожух. А для збереження інструменту є захисна дужка, яка не дасть наблизитися до перешкоди.
Характеристики Тример акумуляторний APRO BST-40, без АКБ без ЗП
| Артикул | 895652 |
| Максимальні оберти | 7500 об./хв. |
| Діаметр ліски, мм | до 2,0 мм |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Аналоги | 082427,082428,082429,084013,084014,084069,084071,078234,078237 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Діаметр скошування ліскою | 350мм |
| Вібраційне навантаження | 1,6 м/с |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 2 883 ₴









