
Зварювальний апарат інверторний Ø до 4мм, кейс APRO (MMA-140 K)
3 252 ₴
- В наличии
- Код: 065271
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Захисний Кейс
Кейс йде в комплектації та захищає від зовнішнього впливу, допомагає при транспортуванні апарату. Можете бути впевнені в тому, що ММА-260 К буде знаходитись в належному стані довгі роки.
Функціональність та автоматизація
Зварювальний апарат має набір важливих функцій, які покращує результат на виході та значно полегшує робочий процес. За функціонал відповідають:
- HotStart — забезпечує швидке підпалювання дуги;
- АntiStick — виключає можливість залипання електрода;
- ArcForce — утримує та посилює дугу у випадку її розриву; функція захисту від підвищеної напруги в мережі.
Зварювальний апарат в цифрах
ММА-260 К потужний аппарат та дозволяє виконувати як побутові, так і професійні завдання. Дозволяє використовувати електрод діаметром 1,6-4мм. Коефіцієнт корисної дії інструменту складає 90% та дозволяє працювати в діапазоні зварювального струму від 20 до 260А. Мінімальна напруга мережі під навантаженням складає 180 В.
Робочий цикл
Зварювальний апарат при максимальному струмі зварювання працює 6 хвилин без перерви, а 4 хвилини потрібно дати апарату охолодитися. Термодатчики всередині апарату контролюють температуру й при перегріванні вимикають апарат.
Комплектація
До переваг апарату відноситься наявність важливих комплектуючих та аксесуарів, що дозволяють вам відразу після покупки перейти до активного застосування. Зокрема, це зварювальний щиток-маска, щітка-молоток, кабелі з затискачем та електродотримачем.
| Режими | ММА |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр електрода | 1.6-4 мм |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| ККД, % | 90 % |
| Дисплей | Має |
| Вага, кг | 3,2 |
| Максимальна споживана потужність | 5 кВА |
| Hot start | Має |
| Anti stick | Має |
| Arc force | Має |
| VRD | Немає |
| Наявність транспортувальної ручки або ременя | Має |
| Захист від термічного перевантаження | Має |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Максимальный сварочный ток | 140 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 252 ₴






