
Дриль-шуруповерт, швидкознімання 20В (2 АКБ, ЗП, кейс) APRO (20DC)
4 989 ₴
- В наличии
- Код: 895031
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Миттєва заміна оснастки
Модель 20 DC оснащена швидкоз’ємним патроном під біту, що дозволяє змінити оснастку без стороннього обладнання за лічені секунди. Крутний момент до 30 Нм з 20-ма ступенями регулювання дає Вам змогу виконувати широкий спектр професійних завдань з максимальним комфортом.
Індикація заряду інструменту
Тримайте ситуацію під контролем, керуйте власним часом та будьте впевнені в своїх можливостях. Лінійка акумуляторного інструменту від APRO оснащена функцією відображення ємності заряду інструменту, яка надає об’єм інформації про весь потенціал робочого часу.
Надійність інструменту
Дрилі-шуруповерти акумуляторної лінійки від APRO оснащені магнітною смугою на корпусі. Це дозволяє Вам тримати певну кількість саморізів, шурупів, гвинтів, тощо прямо на корпусі інструменту, що додає зручності використання.
Надточна LED підсвітка
Завдяки вмонтованій LED підсвітці, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить ніякого дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко направлений саме на місце виконання робіт, що нівелює складність роботи та береже Ваш зір.
Ви та шуруповерт - одне ціле
Завдяки своїй відносно невеликій вазі та компактним розмірам, процес виконання робіт не виснажує Вас та дає змогу працювати ще довше. Ергономічний прогумований корпус зменшує вібрацію та дозволяє впевнено тримати інструмент під час роботи.
Характеристики Дриль-шуруповерт, швидкозйом APRO 20В, 2А, 20DC, 2 АКБ, ЗУ, кейс
| Артикул | 895031 |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Ємність аккумулятору | 2 А/г |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Аналоги | 082707,063665,082706,082708,063668,063667,078557,078539 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 3,4 кг |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Акумулятор | 2 А/г |
| Максимальний крутний момент | до 40 Нм |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-450/0-1600 об/хв |
| Ступінь крутного моменту | 25+1 |
| Гучність | Lpa 81 дБ(А) Lwa 92 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 2,4 м/с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 40 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрели-шуруповерты |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 4 989 ₴









