
Зварювальний напівавтомат інверторний 200А, Ø 0.8-5mm, 2.5+1.5+3м кабеля APRO MIG-200 (894561)
10 203 ₴
- В наявності
- Код: 080627
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Зварювальний напівавтомат інверторний APRO MIG-200
| Режими | ММА/MIG/MAG/TIG Lift |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр електрода | 1.6-4 мм |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Напруга мережі | 230 (±15%) |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| ККД, % | 90 % |
| Дисплей | Має |
| Аналоги | 080631,065272 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 9,5 |
| Максимальна споживана потужність | 5 кВА |
| Діаметр зварювального дроту MIG | 0,6 - 1,0 мм |
| Hot start | Має |
| Anti stick | Має |
| Arc force | Має |
| VRD | Немає |
| Підсвічування зони заправки дроту | Немає |
| Швидкість подачі дроту | макс. 15 м/хв |
| Вага встановлюваних котушок з дротом | 1/5 кг. |
| Наявність транспортувальної ручки або ременя | Має |
| Захист від термічного перевантаження | Має |
| Режими роботи MIG | 0,8/СО2; 1,0/СО2; Flux cored |
Комплектація
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Зварювальний напівавтомат інверторний | 1 шт. |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт. 2,5 м. |
| Зварювальний кабель з робочим затискачем | 1 шт. 1,5 м. |
| Єврорукав | 1 шт. 3 м. |
| Щітка-молоток | 1 шт. |
| Щиток-маска | 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тривалість навантаження | 90 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 203 ₴









