
Лопата штикова з ребрами жорстоксті, та фібергласовою ручкою 1,05м СИЛА (550830)
657 ₴
- В наличии
- Код: 550830
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата з фібергласовою ручкою штикова 290×210×1050мм СИЛА 550830— це вірний помічник будь-якого садівника та городника-аматора. Виготовлена із сучасних матеріалів, лопата копаює навіть твердий ґрунт і легко перерізає коріння. Буде корисна і з будівельною метою.
Переваги:
- Двокомпонентна ручка з фібергласу (скловолокна) міцна та стійка до підвищених навантажень.
- Надійна фіксація держака та ковша гарантує безпеку застосування. Робоча частина виготовлена із загартованої сталі з антикорозійним покриттям.
- Вигнута форма держака та леза дають змогу докладати менше зусиль, ніж зазвичай. Ви менше втомлюєтеся й нагинаєтеся в процесі.
- Для максимального комфорту передбачена D-подібна ручка, яка запобігає перекосам.
Характеристики:
- Довжина: 1 060;
- Ширина: 210;
- Висота: 290;
- Вага: 2.1;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.1 кг |
| Длина лезвия | 290 мм |
| Длина рукоятки | 1060 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | стеклопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 657 ₴







