
Зварювальний апарат інверторний 160А, Ø до 5мм APRO (MMA-160 LV)
3 996 ₴
- В наявності
- Код: 065275
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Low voltage
LV - low voltage, що означає низька напруга. Зварювальний апарат ММА-280 LV може працювати при більш низькій напрузі в мережі, що робить його відмінним та унікальним серед інших зварювальних апаратів у лінійці APRO.
Функція зменшення напруги
VRD - влаштований пристрій, що знижує напругу зварювального апарату. Принцип дії заключається в зменшенні напруги холостого ходу до безпечного рівня. Функція вмикається автоматично при розмиканні дуги.
Легкість запалювання та стабільність
В апараті наявний якісний мережевий фільтр, який забезпечує стабільність дуги. Завдяки цьому зберігається рівномірність та якість шва. Процес запалювання дуги та приведення в дію є максимально легким.
Термозахист
Ще одним важливим фактором безпеки при роботі та захищеності інструменту є захист від термічного перевантаження, який гарантує апарату довгий срок служби.
Функціональність та автоматизація
Зварювальний апарат має набір важливих функцій, який покращує результат на виході та значно полегшує робочий процес. За функціонал відповідають:
- HotStart — забезпечує швидке підпалювання дуги;
- АntiStick — виключає можливість залипання алектрода;
- ArcForce — утримує та посилює дугу у випадку її розриву;
Комплектація
До переваг апарату відноситься наявність важливих комплектуючих та аксесуарів, що дозволяють Вам відразу після покупки перейти д активного застосування. Зокрема, це зварювальний щиток-маска, щітка-молоток, кабелі з затискачем (2м) та електродотримачем (3м).
| Режими | ММА |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр електрода | 1.6-5 мм |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 (±15%) |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| ККД, % | 90 % |
| Дисплей | Має |
| Аналоги | 078844,065270,065271,065273,065274,065276 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,6 |
| Максимальна споживана потужність | 6,8 кВА |
| Hot start | Має |
| Anti stick | Має |
| Arc force | Має |
| VRD | Має |
| Наявність транспортувальної ручки або ременя | Має |
| Захист від термічного перевантаження | Має |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 996 ₴






