
Тример електричний 420мм, 1,6кВт APRO (1600ss)
4 416 ₴
- В наличии
- Код: 899102
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Тример електричний APRO 1600ss для роботи з максимальним комфортом
Мета використання
Електрична коса APRO 1600ss підходить для тривалої роботи. Це забезпечується постійним живленням від побутової мережі. Підходить для прибирання трав’яних заростей, а також молодих пагонів кущів, товщина яких не перевищує 20 мм.
Конструкція
Тример повністю розбірний. Під час зберігання займає мало місця. Складається з двох збірних частин штанги, на яку кріпиться рукоятка, схожа на велосипедний кермо. Встановлюється вона під зріст користувача. Наплічний ремінь додатково допомагає утримувати косу і направляти її. Двигун знаходиться в верхній частині штанги, а вже від нього до керма йде провод, щоб можна було прямо на рукоятці вмикати пристрій.
Системи для косіння
У користувача є вибір: підстригати газон волосінню або металевим трилопатевим ножем. Вибирати необхідно відповідно до інструкції до тримера, щоб продовжити термін служби пристрою.
Питання безпеки
Металевий кожух над ножем захищає користувача від трави або дрібного каменю, які відлітають з-під лопатей. Резинові накладки гасять вібрацію і не допускають руйнування суглобів на кистях рук. А ремінь дозволяє правильно розподіляти навантаження і не перевантажувати спину.
Надійність
Тример має великий ресурс роботи, оскільки всі робочі елементи виконані з металу. Гарантійне обслуговування надається на 4 роки. У разі виникнення поломки після завершення цього періоду, ремонт пристрою легкий і малозатратний.
Характеристики Тример електричний APRO 1600ss
| Артикул | 899102 |
| Аналоги | 078234,077786,082427,082428,082429,084013,084014,084069,084071 |
| Гарантійний термін | 48 місяців |
| Максимальна потужність | до 1600 Вт |
| Діаметр скошування ліскою | 420мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Вібраційне навантаження | 3,85м/с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Тип штанги | Прямая |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
- Цена: 4 416 ₴









