
Перфоратор прямий 1050Вт, 3,5Дж APRO (896229)
3 462 ₴
- В наличии
- Код: 896229
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Енергія та потужність
ПЕРФОРАТОР 1050 H має силу удару в 3,5 Джоулі та тип патрону SDS+. Працюючи від електромережі в 220 - 240 V, інструмент робить 1300 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструменту складає 1050 Вт.
Комплектація
В комплекті до нього йде кейс, завдяки якому Ваш інструмент буде завжди знаходитись у належному стані та надійно захищений від зовнішнього впливу. До комплектації також входить обмежувач глибини, 3 бури (6/8/10мм) типу SDS+, що забезпечують надійну фіксацію. Також в кейсі ви знайдете передню допоміжну рукоятку, долото та піку.
Переваги професіоналів
До переваг можна віднести швидкозатискний патрон, шнур, довжиною 4м, та ревес, який дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Безпека понад усе
Перфоратори оснащені захисною муфтою, яка дозволяє Вам захиститись від травм у випадку, якщо оснастка дасть збій та почне клинити. Таким чином робота стає безпечнішою. Також, корпус інструменту має в асортименті кнопку блокування включення, яка виключає можливість випадкового натиску кнопки “спуску”.
Зручність та комфорт
Інструмент обладнано регулятором обертів, який дозволяє досить швидко підібрати необхідну обертову частоту, для комфортної роботи, в залежності від ситуації. Перфоратор має зручні прогумовані ручки, що забезпечують надійну посадку та фіксацію в руках професіонала.
Характеристики Перфоратор прямий APRO 3,5 Дж, 1050В, SDS+, 1050H DFR, кейс
| Артикул | 896229 |
| Максимальні оберти | 0-1300 об./хв. |
| Режими | Свердління/удар/свердління з ударом |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Кількість ударів | до 5100 уд/хв |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 30 мм |
| Аналоги | 063660,063659,063674,077772,079114,063662 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 6 |
| Максимальна потужність | до 1050 Вт |
| Енергія удару | до 3,5 Дж |
| deleted | Lpa 88 дБ(А) Lwa 99 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 14 м/с |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 28 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5100 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3.5 Дж. |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Сверление, Долбление (удар) |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 3 462 ₴









