
Тример електричний 380мм, 1,4кВт APRO (1400)
3 262 ₴
- В наличии
- Код: 899101
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Тример електричний APRO 1400 для роботи без зупинок
Підключення
Електрична коса APRO 1400 працює від побутової мережі. І це головна перевага, тому що достатньо мати необхідну довжину розгалужувача, щоб працювати без зупинки на заправку або підзарядку.
Можливості
Працювати електрокосою можна як по тонкій молодій траві, так і по чагарниках. Є лише одне застереження – стовбур не повинен бути товщим 2 см.
Робочі системи
Скіс трави може бути зроблений двома способами: трилопатевим ножем і ліскою. Звичайно ж, для товстої порослі варто використовувати металевий ніж, а для тонкої підійде і волосінь.
Керування
Кнопка пуску знаходиться на верхній головній ручці. Вона знаходиться в тому місці, до якого зручний доступ тією самою рукою, що тримає її.
Комфорт
Електричний триммер повністю розбірний, у тому числі штанга. Вона складається із двох частин, які збираються в одну трубу за допомогою надійного кріплення. Ручок дві: основна з пусковим механізмом та другорядна, яка кріпиться окремо. Її можна встановити на зручній висоті для зростання користувача. Додатково є наплічний ремінь.
Комплектація
Тример із підключенням до побутової електромережі постачається з ножем, захисним кожухом, шпулею з ліскою. Тому при отриманні інструменту можна відразу приступати до роботи.
Характеристики Тример електричний APRO 1400
| Артикул | 899101 |
| Максимальні оберти | 10000 об./хв. |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Аналоги | 078237,077786,082427,082428,082429,084013,084014,084069,084071 |
| Гарантійний термін | 48 місяців |
| Максимальна потужність | до 1400 Вт |
| Діаметр скошування ліскою | 380мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Вібраційне навантаження | 4,42м/с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Тип штанги | Прямая |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина скашивания лески | 380 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
- Цена: 3 262 ₴







