
Мотокоса акумуляторна безщіткова 20V, (без АКБ і ЗП) Vorhut Pro (34-177)
6 400 ₴
- В наявності
- Код: 34-177
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТРИМЕР АКУМУЛЯТОРНИЙ БЕЗЩІТКОВИЙ Vorhut Pro 34-177 (VGT20B)
Тример акумуляторний Vorhut Pro VGT20B призначений для покосу трави, а також для зрізання дерев або молодих дерев із діаметром стовбура до 2см за допомогою відповідного ріжучого диска, на садовій ділянці без привʼязки до електромережі і необхідності заправки палітром.
БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН BM-MOTOR МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ ПЕРЕД ЗВІЧАЙНІМИ ЩІТКОВІ РУХУНІМАМИ
- високий крутний момент - в 2 рази вище, ніж у аналогічного щіткового мотора
- низьке енергоспоживання, внаслідок чого виріб працює до 4 разів довше на одному заряді акумулятора
- високий ступінь захисту двигуна завдяки інтелектуальному управлінню
- підвищена надійність за рахунок відсутності іскор, тертя і контактуючих деталей
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга, В (V) - 18
- Максимальна напруга, В (V) — 20
- Тип двигуна - Безколекторний
- Частота обертання холостого ходу п0, хв-1 (min-1) - 7500
- Рекомендований діаметр ліски, мм (mm) - 1,6
- Тип ременів - Одноплечовий
- Діаметр штанги, мм (mm) - 26
- Тип штанги - Розбірна
- Захист від перегріву двигуна - Так
- Захист від перенавантаження - Так
- Захист від заклинювання - Так
- Ширина скошування ножем, мм (mm) - 255
- Ширина скошування струною, мм (mm) - 300
- Плавний пуск - Так
- Ступінь захисту від впливу води, ІР - 20
- Вага (без ріжучого інструмента, акумуляторних батарей), кг (kg) - 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴
