
Акумуляторний перфаратор безщітковий 2,5Дж, (2АКБ і ЗП+кейс) INGCO P20S (CRHLI202287)
9 900 ₴
- В наличии
- Код: CRHLI202287
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
.Акумуляторний літій-іонний перфоратор INGCO CRHLI202287, 20 В розроблений для ефективності та довговічності. Цей міцний інструмент оснащений безщітковим двигуном, який забезпечує швидкість холостого ходу 0-1100 об/хв і швидкість удару 0-5000/хв, забезпечуючи високу продуктивність при свердлінні та довбуванні. Його вражаюча сила одного удару в 2,0 Дж і максимальна потужність свердління в бетоні в 26 мм роблять його ідеальним вибором як для професіоналів, так і для любителів DIY. Оснащений вбудованим робочим освітленням і системою затискного патрона SDS plus, він покращує огляд і дозволяє швидко змінювати насадки. Дві акумуляторні батареї ємністю 4,0 А·год забезпечують тривале використання, а зарядний пристрій, що входить у комплект, підтримує вхідну потужність 220–240 В ~ 50/60 Гц, забезпечуючи зручність і портативність без шкоди для потужності.
Технічні характеристики та особливості:
- Безщітковий двигун для підвищення ефективності та довговічності
- Живлення 20 В для зручності без проводу
- Швидкість холостого ходу 0-1100 об/хв для швидкого свердління
- Швидкість удару 0-5000/хв із силою 2,0 Дж для ефективного довбання
- Максимальна потужність свердління: 26 мм у бетоні
- Вбудоване робоче світло для кращої видимості
- Система патронів SDS plus для легкої заміни насадок
- Включає дві батареї ємністю 4,0 Аг і зарядний пристрій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальная сила удара | 2.5 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5000 уд/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 900 ₴




