
Генератор інверторний 2кВт, 220V STORM INTERTOOL (DT-1320)
17 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: DT-1320
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ГЕНЕРАТОРА DT-1320
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Витрата палива | 0,32 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | 4 ч |
| Об'єм масляного бака | 0,4 л |
| Габаритні розміри | 490х280х455 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 23,000 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 2 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Инверторный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
Информация для заказа
- Цена: 17 500 ₴
