
Генератор бензиновий 8.5кВт, ручний/електро старт STORM INTERTOOL (DT-1186)
39 850 ₴
- Нет в наличии
- Код: DT-1186
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий генератор STORM INTERTOOL (DT-1186) має номінальну потужність 8кВт, максимальну потужність 8,5кВт вистачить для освітлення великого приватного будинку, а також одночасного підключення: до 12 побутових електроприладів в залежності від пускової потужності, або ж до 6-ти одиниць електроінструменту.Обладнання сумісне зі зварювальним апаратом, підходить для комерційних підприємств.
Щоб запустити генератор більше не потрібно витрачати багато зусиль. Для першого запуску інструменту знадобиться менше 5хв. На всі наступні запуски ви витрачатимете не більше однієї хвилини.Інструмент оснащений ручним та електростартером. Спочатку необхідно виконати обкатку.
Генератор має мідну обмотку двигуна, яка на 100% складається з міді. Це підвищує стійкість генератора до навантаження і дозволяє використовувати обладнання тривалий час.
Аварійна система захисту від низького рівня масла в картері унеможливлює запуск двигуна без масла або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинювання рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Забороняючу команду система видає, отримавши відповідні дані від датчика поплавця в картері. Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну суміш палива. При зміні навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично.
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230/380 В |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Максимальна потужність | 8500 Вт |
| Об'єм двигуна | 459 куб.см |
| Тип запуску | Ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Витрата палива | 0,32 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | до 6 ч |
| Об'єм масляного бака | 1,1 л |
| Габаритні розміри | 700х555х56 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 91,000 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Время непрерывной работы | 6 час |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 8 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 91 кг |
| Высота | 555 мм |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 16 л. с. |
| Объем двигателя | 459 куб. см |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 39 850 ₴
