
Генератор бензиновий 5,5кВт, електро/ручний старт STORM INTERTOOL (DT-1158)
26 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: DT-1158
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий генератор STORM INTERTOOL (DT-1158) має номінальну потужність 5кВт, максимальну потужність 5,5кВт якої вистачить для освітлення дачі та роботи побутових приладів: холодильника,мікрохвильової печі, ПК, водяного насоса, ноутбука і зарядки телефону.
Щоб запустити генератор більше не потрібно витрачати багато зусиль. Для першого запуску інструменту знадобиться менше 5хв. На всі наступні запуски ви витрачатимете не більше однієї хвилини.Інструмент оснащений ручним та електростартером.
Генератор має мідну обмотку двигуна, яка на 100% складається з міді. Це підвищує стійкість генератора до навантаження і дозволяє використовувати обладнання тривалий час.
Аварійна система захисту від низького рівня масла в картері унеможливлює запуск двигуна без масла або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинювання рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Забороняючи команду система видає, отримавши відповідні дані від датчика поплавця в картері. Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну суміш палива. При зміні навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1158
| Тип двигуна | Бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Об'єм двигуна | 389 куб.см |
| Тип запуску | Ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Витрата палива | 0,32 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95/газ |
| Час автономної роботи | до 10 ч |
| Об'єм масляного бака | 1,1 л |
| Габаритні розміри | 695х530х560 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 84,000 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Время непрерывной работы | 12 час |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электрический |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 84 кг |
| Высота | 530 мм |
| Длина | 695 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 26 800 ₴
